Strona główna
Społeczeństwo Informacyjne - Aktualności

Aktualności z projektów są dostępne na stronach poszczególnych projektów. Lista projektów realizowanych przez DSI jest dostępna tutaj.II Ogólnopolski Konwent Informatyków

Email Drukuj PDF

W dniach 25-26 maja 2017 r. w Hotelu Paradiso w Suchedniowie k. Kielc odbędzie się II Ogólnopolski Konwent Informatyków.

Konferencja przeznaczona jest dla pracowników działów IT z administracji publicznej oraz ich szefów z całej Polski. Spotkanie jest realizowane w oparciu o  siedmioletnie doświadczenie miesięcznika IT w Administracji przy organizacji regionalnych konwentów informatyków. Walorami konwentów są szeroki zakres przedstawianych tematów i zagadnień oraz prezentacje nowych technologii i produktów.

Współorganizatorem Ogólnopolskiego Konwentu Informatyków jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Więcej informacji:

http://www.oki.itwadministracji.pl/

 

Warsztaty dla kadry dowódczej Państwowej Straży Pożarnej z wykorzystania map cyfrowych Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego w działaniach operacyjnych.

Email Drukuj PDF

3 i 7 marca 2017 roku w ramach doskonalenia zawodowego odbyło się szkolenie dotyczące wykorzystania map cyfrowych Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Celem szkolenia było zapoznanie kadry dowódczej JRG województwa Świętokrzyskiego z warstwami map cyfrowych przygotowanych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej i zastosowania ich w działaniach operacyjnych.

 

 

warsztaty

Warszaty

Więcej informacji:

http://www.straz.gov.pl/aktualnosci/swietokrzyskie/Warsztaty-z-zakresu-psychoedukacji-oraz-szkolenie-GIS-dotyczace-wykorzystania-map-cyfrowych-do-dzialan-operacyjnych-dla-kadry-dowodczej-PSP-wojewodztwa-swietokrzyskiego/idn:51100

 


Strona 1 z 64

Ilość odwiedzin:108271

Projekty zrealizowane