Strona w trakcie przebudowy i aktualizacji.

Strona główna
Społeczeństwo Informacyjne - Aktualności

Aktualności z projektów są dostępne na stronach poszczególnych projektów. Lista realizowanych projektów jest dostępna tutaj.Odwołanie konferencji podsumowującej Projekt "Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego”

Email Drukuj PDF

Ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz pozostałych uczestników została podjęta decyzja o odwołaniu  konferencji podsumowującej projekt pn. „Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego”, która miała odbyć się 19 marca br., w sali Świętokrzyskiego Centrum Onkologii przy ul. Artwińskiego 3 w Kielcach.

 

Czwarta edycja konkursu „Z Panem Scratchem za pan brat”

Email Drukuj PDF

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Departament IT Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego do udziału w czwartej edycji konkursu „Z Panem Scratchem za pan brat”. Konkurs związany jest z programowaniem w języku Scratch i objęty został patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Więcej…
 


Strona 1 z 107

Projekty zrealizowane