Strona w trakcie przebudowy i aktualizacji.

Strona główna Przedszkole „Słoneczko” z Buska-Zdroju na liście 1000 inicjatyw w ramach konkursu „1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek 2019”

Przedszkole „Słoneczko” z Buska-Zdroju na liście 1000 inicjatyw w ramach konkursu „1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek 2019”

Email Drukuj PDF

Znamy finalistów ogłoszonego przez Ministerstwo Cyfryzacji i NASK konkursu „1000 pierwszych Inicjatyw CodeWeek 2019”. Wśród zwycięzców mamy świętokrzyskich koderów!

Aby wziąć udział w konkursie należało zgłosić swoje wydarzenie i poprawnie je zarejestrować na stronie internetowej codeweek.eu, tym samym otrzymując zeszyt do zabaw do nauki programowania offline. Różnego rodzaju większe lub mniejsze eventy zgłaszały m.in. szkoły, przedszkola, ośrodki kultury, instytucje publiczne, firmy IT czy osoby prywatne. Jednym spośród 1000 autorów zgłoszonych inicjatyw było Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe ,,Słoneczko" z Buska-Zdroju, które zorganizowało inicjatywę pn. „Kodowanie jest fajne”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Warto pamiętać, że na stronie koduj.gov.pl, zarówno w zakładce „Strefa rodzica” jak i „Strefa nauczyciela”, znajduje się wiele inspiracji oraz materiałów edukacyjnych, które pomagają rozpocząć naukę programowania.


Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/konkurs-1000-pierwszych-inicjatyw-codeweek-2019-rozstrzygniety

 

 

Projekty zrealizowane