Strona w trakcie przebudowy i aktualizacji.

Strona główna Konferencja i podpisanie umowy na wykonanie głównego zadania "Zakup i wdrożenie Systemów Dziedzinowych (SD) i Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego"

Konferencja i podpisanie umowy na wykonanie głównego zadania "Zakup i wdrożenie Systemów Dziedzinowych (SD) i Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego"

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy na konferencję oraz podpisanie umowy na wykonanie głównego zadania "Zakup i wdrożenie Systemów Dziedzinowych (SD) i Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego" realizowanego w ramach projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST”.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 września 2013r. o godz. 10:00 w Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, ul. Żeromskiego 12. (Bezpłatny parking podziemny Filharmonii Świętokrzyskiej).

Proszę o telefoniczne (041 346 18 99)  potwierdzenie przybycia ze wskazaniem osób, które będą uczestniczyły w konferencji do 23 września 2013 roku.

 

Projekty zrealizowane