Jesteś tutaj: Aktualności » Nowe perspektywy pracy – Kielecki Park Technologiczny
 
 

Aktualności

Nowe perspektywy pracy – Kielecki Park Technologiczny

W stolicy Województwa Świętokrzyskiego od kilku miesięcy oficjalnie funkcjonuje Kielecki Park Technologiczny (KPT), w skład którego wchodzą: Inkubator Technologiczny oraz Centrum Technologiczne. Istnienie Parku w regionie Świętokrzyskim daje możliwości rozwoju dla firm, jak również otwiera nowe możliwości na rynku pracy dla osób indywidualnych. Działalność prowadzić tu będą przedsiębiorstwa opierające swój rozwój o innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii produkcji i usług.

Inkubator Technologiczny – to kompleksowe i profesjonalne wsparcie dla nowych firm. Atutami są tu, dobrze wyposażona i atrakcyjnie zlokalizowana infrastruktura, preferencyjne warunki wynajmu oraz szeroki wachlarz usług biznesowych i rozwojowych dla start up-ów oraz mikroprzedsiębiorstw.

Natomiast Centrum Technologiczne – to strefa przeznaczona dla nowych i już funkcjonujących przedsiębiorstw. Do dyspozycji partnerów przygotowana jest hala produkcyjna oraz budynek laboratoryjno-biurowy. Teren Centrum jest objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną Starachowice.

Indywidualne osoby mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą na preferencyjnych warunkach, wystarczy mieć  „pomysł na biznes”, a Inkubator Technologiczny pomoże przy profesjonalnym biznes planie oraz w rozwinięciu firmy na rynku, oferując m.in. powierzchnię biurową, laboratoryjną czy produkcyjną po preferencyjnych stawkach rynkowych. Ponadto pomoc prawną czy organizacyjną tak, by w jak najkrótszym czasie Twoja firma stała się w pełni samodzielnym i dojrzałym rynkowo przedsięwzięciem.

Szczegółowe informacje dotyczące podjęcia współpracy z Kieleckim Parkiem Technologicznym, oferowanych miejsc pracy oraz pełną informację na temat funkcjonalności KPT, można znaleźć na stronie www.technopark.kielce.pl.

 
Jesteś naszym 010559 gościem
 
 
 
 
 
copyrights © 2012 - 2019
Urząd Marszałkowski
Województwa Świętokrzyskiego
 
Re-Turn
Regionalne korzyści
płynące z powrotu migrantów
 
 
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu dla Europy Środkowej
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt Re-Turn postrzega powrót migrantów jako kluczowy czynnik dla innowacyjnego rozwoju regionalnego i tym samym tworzy nowe usługi i narzędzia aby ułatwić im start w rodzinnych stronach.