Jesteś tutaj: Aktualności » Konsultacje doradcze w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej
 
 

Aktualności

Konsultacje doradcze w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej

Tak jak w ubiegłym roku, doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy pełnili dyżur w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach udzielając informacji i porad wszystkim chętnym, którzy poszukiwali wsparcia w zakresie wyboru zawodu i szkoły.

Informowali również o możliwościach przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji, metodach poszukiwania pracy w kraju i za granicą oraz źródłach finansowania własnej działalności gospodarczej. Osoby, które zgłosiły się na spotkanie z dokumentami aplikacyjnymi skonsultowały ich poprawność i uzyskały niezbędne wskazówki.
Dzięki spotkaniu z doradcami zainteresowani zdiagnozowali także swoje preferencje i predyspozycje do wykonywania określonego zawodu za pomocą testów.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniu 27 stycznia 2014r. (poniedziałek) w godzinach 09.00 – 16.00 w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Kielcach przy ul. Ściegiennego 13.

 
Jesteś naszym 011404 gościem
 
 
 
 
 
copyrights © 2012 - 2020
Urząd Marszałkowski
Województwa Świętokrzyskiego
 
Re-Turn
Regionalne korzyści
płynące z powrotu migrantów
 
 
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu dla Europy Środkowej
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt Re-Turn postrzega powrót migrantów jako kluczowy czynnik dla innowacyjnego rozwoju regionalnego i tym samym tworzy nowe usługi i narzędzia aby ułatwić im start w rodzinnych stronach.