Planowane posiedzenie Komitetu Sterującego Projektu

W związku z realizacją prac w ramach projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST” proszę o zaplanowanie czasu na posiedzenie Komitetu Sterującego Projektu.

Posiedzenie planowane jest na 23.10.2014 ( czwartek) na godzinę 10.00 i odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Siedziba przy ul. Sienkiewicza 78, Budynek BEST WESTERN  Grand Hotel,  IV piętro, sala 20.

Posiedzenie przewiduje między innymi omówienie stanu realizacji umowy na Zakup i wdrożenie systemów dziedzinowych (SD) i elektronicznego obiegu dokumentów (EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego.

Zgodnie z ustaleniami z poprzedniego spotkania w posiedzeniu wezmą udział przedstawiciele Wykonawcy ww. zadania tj. ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. oraz Unizeto Technologies SA.

Zaproszenie trafi do Państwa w  regulaminowym terminie.

 

Logowanie

Z uwagi na naturalne zmiany kadrowe jakie mają miejsce w Państwa jednostkach, zwracam się z prośbą, aby w przypadku potrzeby zalogowania do repozytorium skontaktować się z biurem projektu pod numerem tel. 41 306 70 30
Baner 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego