Prośba o przesłanie informacji o ewentualnych trudnościach podczas realizacji zadania "D"

Skarbnicy Gmin i Powiatów Województwa Świętokrzyskiego,

Działając jako lider projektu w interesie gminnych jednostek samorządowych oraz w trosce o osiągnięcie jak najlepszych efektów wdrożeniowych w wyniku realizacji umowy Nr DOA.III.273.98.2013 z dnia 25 września 2013r na  zakup i wdrożenie Systemów Dziedzinowych (SD) i Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) wraz z dostawą sprzętu komputerowego w ramach projektu „e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST” zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie informacji o ewentualnych  trudnościach, które wystąpiły lub mogą wystąpić podczas realizacji zadania.

Powyższą informację, głównie w zakresie uwag do obszarów obsługujących finanse, księgowość, podatki, budżet, sprawozdawczość, środki trwałe prosimy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 05.09.2014.

Jednocześnie informujemy, że podczas najbliższego spotkania na Forum Skarbników Gmin i Powiatów Województwa Świętokrzyskiego, przedstawiciel Wykonawcy Firmy Zeto Software postara się odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

Logowanie

Z uwagi na naturalne zmiany kadrowe jakie mają miejsce w Państwa jednostkach, zwracam się z prośbą, aby w przypadku potrzeby zalogowania do repozytorium skontaktować się z biurem projektu pod numerem tel. 41 306 70 30
Baner 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego