„Świętokrzyskie Dni Informatyki” podczas targów Inno-Tech – IV Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii

Biuro Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, organizuje konferencję pod hasłem „Świętokrzyskie Dni Informatyki” - połączoną z cykliczną imprezą targową Inno-Tech – IV Międzynarodowe Targi Innowacji
i Nowych Technologii,
która odbędzie się w Kielcach, w dniach 27-28 października 2016r., na terenie Targów Kielce. To pierwsze tego typu wydarzenie, organizowane przez Urząd Marszałkowski, skierowane do tak szerokiego grona informatyków i pasjonatów tematów związanych z branżą nowych technologii.

Inicjatywa ma na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego oraz instytucjach publicznych (np.: urzędy, szkoły, szpitale, placówki medyczne i inne) z sektorem biznesu. Cykl paneli i warsztatów, stworzy możliwość wymiany doświadczeń oraz pozyskania wiedzy i umiejętności z zakresu e-usług, które zostały przygotowane na poziomie samorządu województwa.

Zaprezentowane zostaną tematy w następujących blokach tematycznych: E-USŁUGI DLA ADMINISTRACJI, E-ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO W SIECI, E-EDUKACJA, SYSTEMY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ.

Świętokrzyskie Dni Informatyki to duża dawka praktycznej wiedzy oraz możliwość udziału w warsztatach kształtujących praktyczne umiejętności. Prelegentami, będą przedstawiciele instytucji centralnych, koordynujących projekty informatyczne oraz eksperci z branży IT.

Oprócz części targowej podczas INNO-TECH EXPO 2016 jeden ze współorganizatorów wydarzenia: Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach, przygotował strefę wystawienniczą poświęconą w całości branży IT – przestrzeń internet rzeczy (IoT), natomiast Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, zaprasza na sesję e-Edukacja.

W związku z powyższym serdecznie zapraszam do udziału w Świętokrzyskich Dniach Informatyki w wybranym przez Państwa zakresie.

 

Zgłoszenia udziału w konferencji można dokonać poprzez stronę internetową: https://www.e-swietokrzyskie.pl/bsi/

 

W sprawach organizacyjnych i roboczych osobami odpowiedzialnymi za koordynowanie konferencji ŚDI są: Pani Monika Świercz e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. (41) 306-70-30, Pani Izabela Malarska e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (41)  306-70-27, Pani Magdalena Raus e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (41)  306-70-26.

 

Logowanie

Z uwagi na naturalne zmiany kadrowe jakie mają miejsce w Państwa jednostkach, zwracam się z prośbą, aby w przypadku potrzeby zalogowania do repozytorium skontaktować się z biurem projektu pod numerem tel. 41 306 70 30
Baner 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego